dodaj do ulubionych mapa strony Data : 30 - 11 - 2022
Home Aktualności O firmie Partnerzy Referencje Hurtownia Kontakt
Jesteś w zakładce : oferta

Baterie, zegary kominkowe, zegary ¶cienne

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

Firma "Leszek Osi¶„ski Export - Import" powstała w 1990 roku w Warszawie. Od samego pocz±tku działalnosci prowadzimy sprzedaż hurtow± dobrych jako¶ciowo baterii marki Vinnic, których jeste¶›my bezpo¶›rednim importerem. Jest to produkt flagowy firmy, podlegaj±cy ci±głej kontroli jako¶ci i modernizowany wg. potrzeb klientów. Jeste¶›my z niego szczególnie dumni, gdyż dorównuje bateriom produkowanym przez koncerny ze ¶›wiatowej czoł‚ówki, co potwierdzaj± badania laboratoryjne.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo również zegary ¶›cienne i latarki marki Olvin. Ciesz± sie one niesł‚abn±c± popularno¶›ci± już od kilku lat wsród kupuj±cych z Polski, Ukrainy i krajów UE.

Jednocze¶›nie informujemy, że znaki towarowe, sł‚owny Vinnic i słowno-graficzny Olvin stosowane przez nas s± wył±cznie nasz± własno¶›ci± i podlegaj± ochronie prawnej z tytułu posiadanych patentów: R - 85417, R - 90615.

Od lat podstawowym celem firmy "Leszek Osiński Export - Import" jest rozwój, poszerzanie asortymentu i co najważniejsze zadowolenie ze strony klientów. Ponadto wszystkie sprzedawane przez nas produkty s± w pełni bezpieczne dla użytkowników jak i dla ¶rodowiska.

Zapewniamy przy tym fachow± poradę™, dogodne warunki współpracy, korzystne rabaty.


2009 VINNIC o firmie | oferta | aktualności | kontakt | realizacja: Pro-Link