dodaj do ulubionych mapa strony Data : 4 - 8 - 2021
Home Aktualności O firmie Partnerzy Referencje Hurtownia Kontakt
Jesteœ w zakładce : oferta

Firma "Leszek Osiński Export - Import" powstała w 1990 roku w Warszawie. Od samego początku działalnosci prowadzimy sprzedaż hurtową dobrych jakościowo baterii marki Vinnic, których jesteśmy bezpośrednim importerem. Jest to produkt flagowy firmy, podlegajacy ciaglej kontroli jakosci i modernizowany wg. potrzeb klientów. Jesteśmy z niego szczególnie dumni, gdyż dorównuje bateriom produkowanym przez koncerny ze światowej czołówki, co potwierdzają badania laboratoryjne.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo również zegary ścienne i latarki marki Olvin. Cieszą sie one niesłabnącą popularnością już od kilku lat wsród kupujących z Polski, Ukrainy i krajów UE.

Jednocześnie informujemy, że znaki towarowe, słowny Vinnic i słowno-graficzny Olvin stosowane przez nas są wyłącznie naszą własnością i podlegają ochronie prawnej z tytulu posiadanych patentów: R - 85417, R - 90615.

Od lat podstawowym celem firmy "Leszek Osinski Export - Import" jest rozwój, poszerzanie asortymentu i co najważniejsze zadowolenie ze strony klientów. Ponadto wszystkie sprzedawane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla użytkowników jak i dla srodowiska.

Zapewniamy przy tym fachową poradę, dogodne warunki wspólpracy, korzystne rabaty.


2009 VINNIC o firmie | oferta | aktualnoœci | kontakt | realizacja: Pro-Link